FB0120003 Perustuulensuoja 3.24m2
Tuulensuojalevy 12x1200x2700 Kuitulevy - Tuulensuojalevyt - 17010001 - 1
  • Tuotekoodi: 17010001
Tilaa kerralla useampi ja säästä!
MääräHinta á
1kpl
95kpl
kpl
Tuulensuojalevy 12x1200x2700 Kuitulevy FB0120003 Perustuulensuoja 3.24m2
Ominaisuuksia/tietoja:
- Täydentävä lämpöeristys ja kylmäsiltojen estäminen
- Rakenteiden suoja ilmaston vaikutuksilta
- Tuulenpitävä ja hengittävä levy (laskee vesihöyryn läpi)
- Rakenteen kestävyyttä parantava elementti
- Vuori- ja villamaisten lämmitysmateriaalien tuki
- Helppo asennus
- Lisä lämmönvarastoija
- Helppo työstää tavallisilla työvälineillä
- Ympäristöystävällinen materiaali
- Kestää vaurioita, ei tarvitse jälkihuoltoa
- Mahdollista rapata
Malli: FB0120003
Paksuus: 12.0 mm
Leveys: 1200.0 mm
Pituus: 2700.0 mm
Levyn koko: 3,24m2
Paloluokka: E
Density kg/m3: >= 240 kg/m3
Thermal conductivity D W/mK: =< 0,049 W/mK
Bending strength N/mm2: >= 1,2 N/mm2
Swelling in thickness %:  =< 6 %
Yhteensopivat tuotteet
Havuvaneri 21x1200x2400mm - Havuvanerilevyt - 17010009 - 1
Havuvaneri 21x1200x2400mm - Havuvanerilevyt - 17010009 - 2
Havuvaneri 21x1200x2400mm
III/III Vaneri Havu
Havuvaneri 21x1200x2400mm Kevyt Havuvaneri lakkapaa.com verkkokaupasta Havuvaneri on 2,0-3,0 mm:n viiluista ristikkäisrakenteeksi liimaamalla tehty levy. Havuvanereita käytetään...
Tilattavissa
Lähetämme tuotteet 3-4 arkipäivässä
kpl
Havuvaneri 12x1200x2400mm - Havuvanerilevyt - 158742 - 1
Havuvaneri 12x1200x2400mm - Havuvanerilevyt - 158742 - 2
Havuvaneri 12x1200x2400mm
III/III Vaneri Havu
Havuvaneri 12x1200x2400mm Kevyt Havuvaneri lakkapaa.com verkkokaupasta. Havuvaneri on viiluista ristikkäisrakenteeksi liimaamalla tehty levy. Havuvanereita käytetään lujuusominaisuuksiensa ja...
Tilattavissa
Runkolevy 25x1200x3000mm Puukuitulevy - Tuulensuojalevyt - 17010002 - 1
Runkolevy 25x1200x3000mm Puukuitulevy
Perusrunkolevy 3.6m2
Runkolevy 25x1200x3000mm Puukuitulevy, Perusrunkolevy, 3.6m2 Huokoinen, hartsipinnoitett runkolevy/puukuitulevy, jota käytetään tuulensuojalevynä ulkoverhouksen alla. Tuulensuojalevy suojaa taloa...
Tuulensuojalevy 12mm Hunton - Tuulensuojalevyt - 17010557 - 1
Tuulensuojalevy 12mm Hunton - Tuulensuojalevyt - 17010557 - 2
HUNTON FIBER AS
Tuulensuojalevy 12mm Hunton
12x1200x2700mm 3,24 m2
Tuulensuojalevy 12mm Hunton, 5012, 12x1200x2700mm 3,24 m2 Tuulensuojalevyä käytetään ulkoverhouksen alla. Se suojaa taloa kosteudelta, vedolta ja pakkaselta. Hunton tuulensuojalevy toimii myös...
Huokoleijona 12x1200x2700mm Kuitulevy - Muut Rakennuslevyt - 527026 - 1
Huokoleijona 12x1200x2700mm Kuitulevy - Muut Rakennuslevyt - 527026 - 2
Huokoleijona 12x1200x2700mm Kuitulevy