HPC700400M Black Steel Pilarikiuas
Harvia Cilindro PC70 Sähkökiuas 7kW - Sähkökiukaat - 6417659026451 - 1
Harvia Cilindro PC70 Sähkökiuas 7kW - Sähkökiukaat - 6417659026451 - 2
CE-Merkintä
Ale -10%
Harvia Cilindro PC70 Sähkökiuas 7kW, HPC700400M Black Steel Pilarikiuas Harvia Cilindro Black Steel -kiuas kätkee sisälleen massiivisen kivimäärän, joka tarjoaa nautinnollisen saunaelämyksen.... Lue lisää
Tarjoustuote!
-10%
Hinta voimassa 17.5.2026 asti.
  • Tuotekoodi: 6417659026451
  • EAN: 6417659026451
  • CE-Merkintä
kpl
Harvia Cilindro PC70 Sähkökiuas 7kW, HPC700400M Black Steel Pilarikiuas
Malli: Harvia PC70 HPC700400
EAN:6417659026451
Väri:Black Steel (musta)
Teho: 6,8 kW
Paino: 10 kg
Syvyys: 32 cm
Leveys: 32 cm
Korkeus: 93 cm
Saunan minimikoko: 5 m3
Saunan maksimikoko: 10 m3
Saunan minimikorkeus: 190 cm
Kivimäärä: 80 kg max.
Käyttöjännite 3-vaiheinen:400 V 3N
Liitäntäkaapeli (mm2):5 x 1,5
Sulake (A):3 x 10
Käyttöjännite 1-vaiheinen:230 V 1N
Liitäntäkaapeli: (mm2)3 x 6
Sulake: (A)1 x 35
Yhteensopivat tuotteet
Harvia Vastus ZSE-259 Sähkökiukaisiin - Sähkökiukaan Varaosat - 6410082663972 - 1
Ale -10%
HARVIA
Harvia Vastus ZSE-259 Sähkökiukaisiin
8266397 3000W Cilindro
Harvia Vastus ZSE-259 Sähkökiukaisiin, 8266397 3000W Cilindro (1kpl.) Lakkapaa.com suosittelee vaihtamaan kaikki kiukaan vastukset kerralla. Kun yksi vastus tulee elinkaarensa päätepisteeseen, on...
Tilattavissa
Lähetämme tuotteet 2-5 viikossa
kpl
Harvia Kiuaskivi 5-10cm 20kg - Kiuaskivet - 6410082607952 - 1
Harvia Kiuaskivi 5-10cm 20kg - Kiuaskivet - 6410082607952 - 2
Ale -10%
HARVIA
Harvia Kiuaskivi 5-10cm 20kg
AC3000 Oliviinidiabaasi Pieni
(1)
Tilattavissa
pkt
Harvia Cilindro Sähkökiuas 6,6KW 5-9m3 - Sähkökiukaat - 6410082645251 - 1
Harvia Cilindro Sähkökiuas 6,6KW 5-9m3 - Sähkökiukaat - 6410082645251 - 2
Ale -10%
Harvia Cilindro Sähkökiuas 6,6KW 5-9m3
HPC66400, PC66 Korkea 5-9m3 Saunaan
(0)
Tulossa erä varastoon (päivämäärää ei vahvistettu)
Harvia Cilindro Sähkökiuas 9KW Pilari - Sähkökiukaat - 641008261006828 - 1
Harvia Cilindro Sähkökiuas 9KW Pilari - Sähkökiukaat - 641008261006828 - 2
Ale -10%
Harvia Cilindro Sähkökiuas 9KW Pilari
HPC900400 Verkko 8-14m3
(0)
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Tuotearviointi
Palvelu/toimitus
Vapaavalintainen nimimerkki, jonka julkaisemme arvostelun yhteydessä.
Nouto Nordic Online Center Oy, Varikonkatu 3 95420 Tornio
Suoratoimitus toimittajan varastosta 164
Lopulliset toimituskulut lasketaan kassasivulla
Kuljetuspalvelu
Kuljetuspalvelu
Valinnaiset palvelut: Nosturi
Malli: Harvia PC70 HPC700400
Väri: Black Steel (musta)
Teho: 6,8 kW
Paino: 10 kg
Syvyys: 32 cm
Leveys: 32 cm
Korkeus: 93 cm
Saunan minimikoko: 5 m3
Saunan maksimikoko: 10 m3
Saunan minimikorkeus: 190 cm
Kivimäärä: 80 kg max.
Liitäntäkaapeli (mm2): 5 x 1,5
Sulake (A): 3 x 10