HSWE450400M Harvia 4,5 kW 3-6 m3
Sähkökiuas The Wall SW45E Black Steel - Sähkökiukaat - 6417659026536 - 1
Sähkökiuas The Wall SW45E Black Steel - Sähkökiukaat - 6417659026536 - 3
CE-Merkintä
Ale -10%
Sähkökiuas The Wall SW45E Black Steel HSWE450400M Harvia 4,5 kW 3-6 m3 Harvia The Wall Black Steel E -mallin sähkökiuas on keskikokoisiin saunoihin suunniteltu kiuas, jossa yhdistyy skandinaavinen... Lue lisää
Tarjoustuote!
-10%
Hinta voimassa 17.5.2026 asti.
  • Tuotekoodi: 6417659026536
  • EAN: 6417659026536
  • CE-Merkintä
kpl
Sähkökiuas The Wall SW45E Black Steel HSWE450400M Harvia 4,5 kW 3-6 m3
Tekniset tiedot:
- Malli: Harvia HSWE450400M
- EAN: 6417659026536
- Väri: black steel (musta)
- Teho: 4,5 kW
- Paino: 10 kg
- Syvyys: 26 cm
- Leveys: 38 cm
- Korkeus: 61 cm
- Saunan koko: 3- 6 m3
- Saunan minimikorkeus: 1900 mm
- Kivimäärä max.: 20 kg (Ø 5–10 cm)
- Käyttöjännite: 3-vaiheinen 400 V 3N~
- Liitäntäkaapeli: 5 x 1,5 mm2
- Sulake: 3 x 10 A
- Käyttöjännite 1-vaiheinen: 230 V 1N
- Liitäntäkaapeli: 6 mm2
- Sulake: 25 A
- Ohjaustyyppi: erillisellä ohjauskeskuksella ohjattava
- Kiukaan suojaetäisyydet: katso kuvat
Toimitussisältö:
- Kiuas
- Kiinnitystarvikkeet
- Asennusteline
- Asennus- ja käyttöohje
HUOM!
Kiukaan toimituksen mukana ei tule ohjauskeskusta, vaan se tulee tilata erikseen.
Tähän kiukaaseen sopii Fenix, Xafir, Xenio ja C150 ohjauskeskukset.
Yhteensopivat tuotteet
Harvia Kiuaskivi 5-10cm 20kg - Kiuaskivet - 6410082607952 - 1
Harvia Kiuaskivi 5-10cm 20kg - Kiuaskivet - 6410082607952 - 2
Ale -10%