Pumppukärry 2000 mm 2000 kg - Nokkakärryt ja Pumppukärryt - PTS20002000KR - 1
Pumppukärry 2000 mm 2000 kg - Nokkakärryt ja Pumppukärryt - PTS20002000KR - 2
Pumppukärry 2000 mm 2000 kg - Nokkakärryt ja Pumppukärryt - PTS20002000KR - 3
Ale -10%
PTS20002000KR Pumppukärry 2000 mm 2000 kg Tuotenumero: PTS20002000KR EAN: 8719493179279 Yksikkö: Kpl Kramp-pumppukärryn rakenne on yksinkertainen mutta vankka. Tuloksena tavarat kuljetetaan... Lue lisää
Tarjoustuote!
-10%
Hinta voimassa 17.5.2026 asti.
  • Tuotekoodi: PTS20002000KR
  • EAN: 8719493179279
kpl
PTS20002000KR Pumppukärry 2000 mm 2000 kg
Tuotenumero: PTS20002000KR
EAN: 8719493179279
Yksikkö: Kpl
Kantavuus: 2000 kg
Kokonaisleveys: 540 mm
Kokonaiskorkeus: 200 mm
Kuormalevyn/haarukan leveys: 160 mm
Kuormalevyn/haarukan pituus: 2000 mm