VB131320
Kiilahihna A52 13x1320 Optibelt - Voimansiirtohihnat ja Kiilahihnat - VB131320 - 1
Kiilahihna A52 13x1320 Optibelt - Voimansiirtohihnat ja Kiilahihnat - VB131320 - 2
Ale -10%
Kiilahihna A52 13x1320 Optibelt VB131320 Tuotenumero : VB131320 EAN : 4014486033014 Yksikkö : Kpl Profiili : A/13 Leveys: 13 mm Ulkopituus: 1370 mm Korkeus: 8 mm Ydinmateriaali: Polyesteri... Lue lisää
Tarjoustuote!
-10%
Hinta voimassa 17.5.2026 asti.
  • Tuotekoodi: VB131320
kpl
Kiilahihna A52 13x1320 Optibelt VB131320
Tuotenumero: VB131320
EAN: 4014486033014
Yksikkö: Kpl
Profiili: A/13
Leveys: 13 mm
Ulkopituus: 1370 mm
Korkeus: 8 mm
Ydinmateriaali: Polyesteri
Kokonaispituus: 1350 mm
Leveys alaosassa: 7,5 mm
Sisäpituus: 1320 mm
Materiaali: Kumi
Pienin käyttölämpötila: -40 °C
Maks. käyttölämpötila-alue: 70 °C
Pienin levyn halkaisija: 71 mm
Lohkojen määrä: 1
Lävistetty: Ei
Vakiosarja [sovitettu]: Kyllä
Hammastettu: Ei
Soveltuu kiristimellei: Ei
Öljynkestävä: Kyllä
Staattinen: Ei
Kääritty: Kyllä
Kpl/pkt: 1 kpl
Yhteensopivat tuotteet
Kiilahihna B101 Optibelt 2565x17x11 - Maatalouskoneiden Varaosat - 8500B101 - 1
Kiilahihna B101 Optibelt 2565x17x11 - Maatalouskoneiden Varaosat - 8500B101 - 2
Ale -10%
KRAMP
Kiilahihna B101 Optibelt 2565x17x11
8500B101 Kramp
(0)
Tilattavissa
Lähetämme tuotteet 2-3 arkipäivässä
kpl
Kiilahihna B45 Optibelt 1150x17x11mm - Voimansiirtohihnat ja Kiilahihnat - 8500B045 - 1
Ale -10%
KRAMP
Kiilahihna B45 Optibelt 1150x17x11mm