Kiilahihna C63 22x1600 Optibelt - Voimansiirtohihnat ja Kiilahihnat - VB221600 - 1
Ale -10%
Kiilahihna C63 22x1600 Optibelt Tuotenumero: VB221600 EAN: 4014486037371 Yksikkö: Kpl Profiili: C/22 Kokonaispituus: 1658 mm Leveys: 22 mm Leveys alaosassa: 12,3 mm Korkeus: 14 mm Sisäpituus: 1600... Lue lisää
Tarjoustuote!
-10%
Hinta voimassa 17.5.2026 asti.
  • Tuotekoodi: VB221600
  • EAN: 4014486037371
kpl
Kiilahihna C63 22x1600 Optibelt
Tuotenumero: VB221600
EAN: 4014486037371
Yksikkö: Kpl
Profiili: C/22
Kokonaispituus: 1658 mm
Leveys: 22 mm
Leveys alaosassa: 12,3 mm
Korkeus: 14 mm
Sisäpituus: 1600 mm
Ulkopituus: 1688 mm
Materiaali: Kumi
Ydinmateriaali: Polyesteri
Pienin käyttölämpötila: -40 °C
Maks. käyttölämpötila-alue: 70 °C
Pienin levyn halkaisija: 180 mm