8560SPA1250
Kiilahihna Spa 1250x12x10mm - Voimansiirtohihnat ja Kiilahihnat - 8560SPA1250 - 1
Kiilahihna Spa 1250x12x10mm - Voimansiirtohihnat ja Kiilahihnat - 8560SPA1250 - 2
Ale -10%
Kiilahihna Spa 1250x12x10mm 8560SPA1250 Tuotenumero: SPA1250 EAN: 4014486076783 Profiili: SPA Kokonaispituus: 1250 mm Leveys: 12,7 mm Leveys alaosassa: 5,8 mm Korkeus: 10 mm Sisäpituus: 1205 mm... Lue lisää
Tarjoustuote!
-10%
Hinta voimassa 17.5.2026 asti.
  • Tuotekoodi: 8560SPA1250
kpl
Kiilahihna Spa 1250x12x10mm 8560SPA1250
Tuotenumero: SPA1250
EAN: 4014486076783
Profiili: SPA
Kokonaispituus: 1250 mm
Leveys: 12,7 mm
Leveys alaosassa: 5,8 mm
Korkeus: 10 mm
Sisäpituus: 1205 mm
Ulkopituus: 1268 mm
Materiaali: Kumi
Ydinmateriaali: Polyesteri
Min. käyttölämpötila-alue: -40 °C
Maks. käyttölämpötila-alue: 116 °C
Pienin levyn halkaisija: 90 mm