8560SPZ1060
Kiilahihna Spz1060x9x8mm - Voimansiirtohihnat ja Kiilahihnat - 8560SPZ1060 - 1
Kiilahihna Spz1060x9x8mm - Voimansiirtohihnat ja Kiilahihnat - 8560SPZ1060 - 2
Ale -10%
Kiilahihna Spz1060x9x8mm, 8560SPZ1060 Tuotenumero: SPZ1060 EAN: 4014486080315 Profiili: SPZ Kokonaispituus: 1060 mm Leveys: 9,7 mm Leveys alaosassa: 6,4 mm Korkeus: 8 mm Sisäpituus: 1022 mm... Lue lisää
Tarjoustuote!
-10%
Hinta voimassa 17.5.2026 asti.
  • Tuotekoodi: 8560SPZ1060
kpl
Kiilahihna Spz1060x9x8mm, 8560SPZ1060
Tuotenumero: SPZ1060
EAN: 4014486080315
Profiili: SPZ
Kokonaispituus: 1060 mm
Leveys: 9,7 mm
Leveys alaosassa: 6,4 mm
Korkeus: 8 mm
Sisäpituus: 1022 mm
Ulkopituus: 1073 mm
Materiaali: Kumi
Ydinmateriaali: Polyesteri
Min. käyttölämpötila-alue: -40 °C
Maks. käyttölämpötila-alue: 70 °C
Pienin levyn halkaisija: 67 mm