HPC900400M Black Steel Pelaraggregat
Harvia Cilindro PC90 Elbastuggregat 9kW - Elaggregat - 6417659026475 - 1
Harvia Cilindro PC90 Elbastuggregat 9kW - Elaggregat - 6417659026475 - 2
CE-Sertifikat
Rea -10%
Harvia Cilindro PC90 Elbastuggregat 9kW, HPC900400M Black Steel Pelaraggregat Pelarmodellerna Harvia Cilindro Black Steel är stiliga aggregat för flera användningsbehov. Aggregatets storlek och... Läs mer
Produkterbjudande
-10%
Erbjudandet giltigt till och med 17.5.2026 .
  • Produktkod: 6417659026475
  • EAN: 6417659026475
  • CE-Sertifikat
st
Harvia Cilindro PC90 Elbastuggregat 9kW, HPC900400M Black Steel Pelaraggregat
Modell: Harvia PC90 HPC900400M
EAN: 6417659026475
Färg: Black Steel (svart)
Effekt: 9,0 kW
Vikt: 10 kg
Djup: 32 cm
Bredd: 32 cm
Höjd: 93 cm
Minsta storlek för bastu: 8 m3
Största storlek för bastun: 14 m3
Minsta höjd för bastun: 190 cm
Stenmängd kg max.: 80 kg
Driftspänning 3-fas: 400 V 3N
Anslutningskabel (mm2): 5 x 2,5
Säkring (A): 16
Driftspänning 1-fas: 230 V 1N
Anslutningskabel: (mm2) 3 x 10
Säkring (A): 40
Rekommenderade produkter
Harvia Bastusten 5-10cm 20kg - Bastustenar - 6410082607952 - 1
Harvia Bastusten 5-10cm 20kg - Bastustenar - 6410082607952 - 2
Rea -10%
HARVIA
Harvia Bastusten 5-10cm 20kg
AC3000 Olivindiabas Röd LTK
(1)
Beställbar
Produkten skickas inom 2-5 veckor
pkt
Harvia Cindro Bastuaggregat 6,6KW 5-9 m3 - Elaggregat - 6410082645251 - 1
Harvia Cindro Bastuaggregat 6,6KW 5-9 m3 - Elaggregat - 6410082645251 - 2
Rea -10%
HARVIA
Harvia Cindro Bastuaggregat 6,6KW 5-9 m3
PC66 Hög 5-9m3
Harvia Cilindro bastuaggregat 6,6 kW 5–9 m3, PC66 Hög Den nyaste medlemmen i Cilindro bastuaggregatfamilj erbjuder fördelarna med en stor stenyta till små bastur. Cilindro är en hög men smal...
Beställbar
På väg till lagret (Datum inte bekräftat)
st
Harvia Cilindro Elaggregat 9kW Pelare - Elaggregat - 641008261006828 - 1
Harvia Cilindro Elaggregat 9kW Pelare - Elaggregat - 641008261006828 - 2
Rea -10%
Harvia Cilindro Elaggregat 9kW Pelare
HPC900400 Galler 8-14m3
(0)
Harvia Cilindro Björk Skyddsräcke - Tillbehör till elaggregat - 6410082613045 - 1
Harvia Cilindro Björk Skyddsräcke - Tillbehör till elaggregat - 6410082613045 - 2
Rea -10%
Harvia Cilindro Björk Skyddsräcke
HP3 Skyddsram, Björk/Stål
Harvia Cilindro Björk Skyddsräcke, HP3 Skyddsram, Trä/Stål Harvia Skyddsräcke HPC3 (passar alla 7-9 kW Cilindro modeller, ej 11kW modeller). Skyddsräcket är tillverkat i värmebehandlad asp och...
Recensera produkten
Produkt
Service och leverans
Ett namn du väljer som vi visar bredvid din recension.
Avhämtning Nordic Online Center Oy, Varikonkatu 3 95420 Torneå Finland
Direktleverans från leverantörens lager 164
Slutliga fraktkostnader kommer att beräknas på kassasidan
Transporttjänst
Transporttjänst
Valfria tjänster: Kran
Modell: Harvia PC90 HPC900400M
Färg: Black Steel (svart)
Effekt: 9,0 kW
Vikt: 10 kg
Djup: 32 cm
Bredd: 32 cm
Höjd: 93 cm
Minsta storlek för bastu: 8 m3
Minsta höjd för bastun: 190 cm
Stenmängd kg max.: 80 kg
Driftspänning 3-fas: 400 V 3N
Säkring (A): 16
Driftspänning 1-fas: 230 V 1N