140STS24V4 Vit 5st/pkt
Inredningspanel 15x140x2370 STS4 PP EM - Träpaneler - 6418227002433 - 1
Inredningspanel 15x140x2370 STS4 PP EM - Träpaneler - 6418227002433 - 2
Avainlippu-Märke
Rea -20%
Produkterbjudande
-20%
Erbjudandet giltigt till och med 17.5.2026 .
  • Produktkod: 6418227002433
  • EAN: 6418227002433
  • Träslag: Tall
  • Avainlippu-Märke
Beställ mer och spara pengar!
MängdEnhetspris
1pkt
20pkt
pkt
Inredningspanel 15x140x2370 STS4 PP EM 140STS24V4 Vit 5st/pkt
Tips om val av träpanel här.
Teknisk information:
- Material: Trä
- Träslag: Furu
- Behandling: Målad
- Kvalitet: Kvistfri
- Tjocklek x bredd: 15 x 140 mm
- Längd: 2370 mm
- Användbar bredd: 125 mm
- Produktmängd per förpackning: 5 paneler
- Ändspontad: Ja
- Förpackningsstorlek: 1,481 m2
- Profil: STS
- Certifikat och godkännanden: Nyckelflagga, PEFC-märkning
- Tillverkningsland: Finland
- Varumärke: Cent
- Produktnummer: 140STS24V4
Recensera produkten
Produkt
Service och leverans
Ett namn du väljer som vi visar bredvid din recension.
Direktleverans från leverantörens lager 101
Slutliga fraktkostnader kommer att beräknas på kassasidan
Valfria tjänster: Kran
Transporttjänst
Transporttjänst
Valfria tjänster: Kran
Teknisk information:
- Material: Trä
- Träslag: Furu
- Behandling: Målad
- Kvalitet: Kvistfri
- Längd: 2370 mm
- Användbar bredd: 125 mm