TL960254KR
Trycktågsboll HD Kat. 3/2 (26x60mm) - Traktordelar Länktillbehör - TL960254KR - 1
Trycktågsboll HD Kat. 3/2 (26x60mm) - Traktordelar Länktillbehör - TL960254KR - 2
Rea -10%
Tryckstång Pallo HD Kat. 3/2 (26x60mm), TL960254KR Artikelnr: TL960254KR EAN: 8716106070602 Kategori: 3 / 2 D Kulans ytterdiameter: 60 mm d Kulans innerdiameter: 25,4 mm B Längd: 51 mm... Läs mer
Produkterbjudande
-10%
Erbjudandet giltigt till och med 17.5.2026 .
  • Produktkod: TL960254KR
st
Tryckstång Pallo HD Kat. 3/2 (26x60mm), TL960254KR
Artikelnr: TL960254KR
EAN: 8716106070602
Kategori: 3 / 2
D Kulans ytterdiameter: 60 mm
d Kulans innerdiameter: 25,4 mm
B Längd: 51 mm