Trädgård och Fritid

På Lakkapää´s trädgårdsavdelning hittar ni produkter, råd & rön som underlättar skapandet av er drömträdgård. Här finns de nyaste produkterna och trenderna för utemiljön. Vi lagerför nya och aktuella produkter från hela världen och representerar de mest kända varumärkena från både inhemska och utländska leverantörer. Om ni så önskar, så har vi även proffesionella planerare för er utemiljö. Även här gäller vårt kundlöfte om att vara den mest prisvärda leverantören gällande kvalitetsprodukter.

Gårdsbastu Saana 15 - Utomhusbastun - 6424110257316 - 1
Gårdsbastu Saana 15 - Utomhusbastun - 6424110257316 - 2
LP GARDEN

Gårdsbastu Saana 15

Bastu 5,8m2, Omklädningsrum 9,2m2
Gårdsbastu Saana 15 – stockbastu ca 15 m² Rymlig och högklassig gårdsbastu för bastubad och avkoppling Gårdsbastu Saana 15 är en modern och rymlig gårdsbastu som kombinerar ett generöst...
  • Väggmaterial: 42 × 145 mm timmer.
(0)
7870,00 € / st
Beställbar
Produkten skickas inom 2-3 veckor
st
Med Takskjutport - Timmergarage - 4100537 - 1
Med Takskjutport - Timmergarage - 4100537 - 2
LP GARDEN

Med Takskjutport

Garage 29,9m2 + Carport 24m2, Lättimmer 42mm
Garage AT30K Timmergarage med Lyftdörr 29,9m2 + Tak 24m2, Lätt timmer I detta garage är din bil säker och skyddad från väderförhållanden. Garaget passar också utmärkt som förråd, stall...
  • Väggmaterial: 42 × 145 mm timmer.
(0)
8899,00 € / st
Beställbar
Produkten skickas inom 2-3 veckor
st
Ranch Premium Maskinhall - Tältgarage och Tälthallar - 6438014246253 - 1
Ranch Premium Maskinhall - Tältgarage och Tälthallar - 6438014246253 - 2
Nyhet
RANCH

Ranch Premium Maskinhall

102247544, 6,1x9,76x4,88m 900G
Mått (B x L x H): 6,1 x 9,76 x 4,88 m Dörröppning (B x H): 3,65 x 3,05 m Avstånd mellan bågar: 2,44 m Dörrar i båda gavlarna Omslag: PVC 900 g/m² Rör: Galvaniserad dubbelramsrör 40 x 1,5 mm...
(0)
5490,00 € / st
Finns i lager 4 st
Produkten skickas inom 3-5 vardagar
st
Timmerlada Suora XXL Gardsforrad 25m2 - Timmerlador - 41005066 - 1
Timmerlada Suora XXL Gardsforrad 25m2 - Timmerlador - 41005066 - 2
LP GARDEN

Timmerlada Suora XXL Gardsforrad 25m2

5100x4900mm Trälada 2-Dörrar
LP Garden S-XXL (25 m²) Raktandad trädgård förråd Produktkod (SKU): 41005066 EAN: 6424110251178 Beskrivning LP Garden S-XXL (25m2) är ett traditionellt och stilrent trädgård förråd på 25...
  • Väggmaterial: 42 × 145 mm timmer.
  • Sidovägghöjd: 2000 mm
(0)
3879,00 € / st
Finns i lager 2 st
Produkten skickas inom 2-3 veckor
st
Bruder Bonde Leksak, Bworld - Leksaksfigurer och Tillbehör till Bondgården - 4001702626105 - 1
Bruder Bonde Leksak, Bworld - Leksaksfigurer och Tillbehör till Bondgården - 4001702626105 - 2
BRUDER

Bruder Bonde Leksak, Bworld

U62610 Leksaksfigur Man
Bruder Bonde Leksak, Bworld, U62610 Leksaksfigur Man Bruder leksaksförpackning med bonde och hans arbetsredskap. Bworld bonde med löstagbar keps, skottkärra, grep och kratta. Leksakfiguren har...
(0)
19,90 € / pkt
Beställbar
Produkten skickas inom 2-3 vardagar
pkt
Bruder Vält CaMBridge, Leksak - Leksakstraktorer och Tillbehör - 4001702022266 - 1
Bruder Vält CaMBridge, Leksak - Leksakstraktorer och Tillbehör - 4001702022266 - 2
BRUDER

Bruder Vält CaMBridge, Leksak

U02226 Jordbruksmaskin Leksak
Bruder Vält CaMBridge, Lelu, U02226 Jordbruksmaskin Leksak Från Bruder leksaksmärket ringvält. Cambridge ringvälten är lätt att öppna för användning och arbetsbredden är 450 mm. När man...
(0)
19,90 € / st
Beställbar
Produkten skickas inom 2-3 vardagar
st
Snöskyffel Green Land PR32 Aluminiumlist - Snöskovlar och snöskyfflar - 6438014354040 - 1

Snöskyffel Green Land PR32 Aluminiumlist

103171656 Blad Bredd 32cm
Snöskyffel Green Land PR32 Aluminiumlist, 103171656 Blad Bredd 32cm Robust snöskyffel, med plastblad med aluminiumlist som skär bra i snön. Snöskyffeln har ett kraftigt stålskaft med en greppdel...
(0)
19,90 € / st
Finns i lager 84 st
Produkten skickas inom 3-5 vardagar
st
Sågkedja .325" 1,3 mm 56 DL semi-chisel - Sågkedjor, oljor och flänsar - 32513SB56KR - 1
Sågkedja .325" 1,3 mm 56 DL semi-chisel - Sågkedjor, oljor och flänsar - 32513SB56KR - 2
KRAMP

Sågkedja .325" 1,3 mm 56 DL semi-chisel

32513SB56KR Kramp
Sågkedja .325" 1,3 mm 56 DL semi-chisel 32513SB56KR Kramp Artikelnummer: 32513SB56KR EAN: 8719607117388 Låg profil: Nej Delning: 0.325 in Tjocklek drivlänkar: 1.3 mm Antal drivlänkar: 56...
(0)
19,90 € / pkt
Beställbar
Produkten skickas inom 2-3 vardagar
pkt
Sågkedja Controlcut 21Bpx .325" Oregon - Sågkedjor, oljor och flänsar - 21BPX064E - 1
Sågkedja Controlcut 21Bpx .325" Oregon - Sågkedjor, oljor och flänsar - 21BPX064E - 2

Sågkedja Controlcut 21Bpx .325" Oregon

21BPX064E, 15mm-64 Vl
Sågkedja Controlcut 21Bpx .325", 21BPX064E, 15mm-64 Vl Oregon Från Lakkapää sågkedja och svärd till motorsåg. Mycket bra svärdserie till en spilt motorsåg. Produktnummer: 21BPX064E EAN:...
(0)
19,90 € / pkt
Beställbar
Produkten skickas inom 2-3 vardagar
pkt
Sågkedja Kramp Semi Chisel .325" - Sågkedjor, oljor och flänsar - 32513NK56KR - 1
KRAMP

Sågkedja Kramp Semi Chisel .325"

Narrow-Kerf 13mm 56DL
Sågkedja Kramp 1,3mm 56DL .325" 32513NK56KR Titanium Semi Chisel Sågkedja, Kramp, semi chisel, .325" narrow-kerf, 1,3 mm, 56 DL. Övriga Kramp -produkter hittar du hos Lakkapää butiker eller...
(0)
19,90 € / pkt
Beställbar
Produkten skickas inom 2-3 vardagar
pkt
Timco Dual 18V Batteriladdare - Batterier och laddare - 6438014343020 - 1
Timco Dual 18V Batteriladdare - Batterier och laddare - 6438014343020 - 2
Nyhet
TIMCO

Timco Dual 18V Batteriladdare

103168520
Timco batteriladdare Dual för 18 V batterier. Tekniska specifikationer: Produktstorlek: 13 x 10 x 7 cm Produktvikt: 0,38 kg Förpackningsstorlek: 19 x 11 x 9 cm Förpackningsvikt: 1 kg Kompatibel...
(0)
19,90 € / st
Finns i lager över 100 st
Produkten skickas inom 3-5 vardagar
st
Bruder Bworld Landsväg Utrustningsset - Övriga Leksaksarbetsmaskiner och Tillbehör - 4001702620073 - 1
Bruder Bworld Landsväg Utrustningsset - Övriga Leksaksarbetsmaskiner och Tillbehör - 4001702620073 - 2
BRUDER

Bruder Bworld Landsväg Utrustningsset

U62007 Byggplats Utrustning
Bruder Bworld Landsväg Utrustningsset, U62007 Byggplats Utrustning Byggarbetarnas och förbi passerandes säkerhet kommer alltid först, så även i Bruder lekvärlden. Massor av tillbehör som kan...
(0)
19,80 € / pkt
Beställbar
Produkten skickas inom 2-3 vardagar
pkt
Bruder Pöttinger Lion 3002 Harv - Leksakstraktorer och Tillbehör - U02346 - 1
Bruder Pöttinger Lion 3002 Harv - Leksakstraktorer och Tillbehör - U02346 - 2
BRUDER

Bruder Pöttinger Lion 3002 Harv

U02346 Jordbruksmaskin för Lekar
Bruder Pöttinger Lion 3002 Harv, U02346 Jordbruksmaskin för Lekar Bruder Harv roterande Pöttinger Lion 3002. Harven kopplas baktill på en Bruder traktor och används för att riva upp marken så...
(0)
19,40 € / st
Beställbar
Produkten skickas inom 2-3 vardagar
st
Betongplatta 418x628x120mm Sandblästrad - Markplattor - 6438256050090 - 1
RUDUS OY

Betongplatta 418x628x120mm Sandblästrad

Rudus Betongplatta 418x628x120mm Sandblästrad Betongplatta 628x418x120 mm är en lugn platta för omfattande offentliga ytor. De imponerande 120 mm tjocka betongplattorna tål även tung trafik och...
(0)
19,20 € / st
Flera alternativ
Paketstorlek: 1 erä = 20 st (384,00 € / erä)
Sågkedja Speedcut 95TXL .325" 13mm-56VL - Sågkedjor, oljor och flänsar - 95TXL056E - 1
Sågkedja Speedcut 95TXL .325" 13mm-56VL - Sågkedjor, oljor och flänsar - 95TXL056E - 2

Sågkedja Speedcut 95TXL .325" 13mm-56VL

95TXL056E Oregon
Sågkedja Speedcut 95TXL .325" 13mm-56VL, 95TXL056E Oregon högkvalitativ och hållbar sågkedja i precis rätt längd till motorsåg. Produktnummer: 95TXL056E EAN: 5400182236733 Låg profil: Nej...
(0)
19,10 € / st
Beställbar
Produkten skickas inom 2-3 vardagar
st
Ego Power+ Reservknivar för robotgräsklippare 9 st - Tillbehör Till Robotgräsklippare - 4894863102232 - 1
EGO POWER+

Ego Power+ Reservknivar för robotgräsklippare 9 st

AB1009R
Reservknivar för robotgräsklippare RM2000/4000E erbjuder utmärkt klippkapacitet och hållbarhet. Dessa knivar är särskilt utformade för modellerna RM2000 och RM4000E, vilket garanterar optimal...
(0)
19,00 € / st
Beställbar
Produkten skickas inom 1-3 vardagar
st
Ego Power+ Torrt/Vått filter - Batteridrivna Dammsugare - 4894863104878 - 1
EGO POWER+

Ego Power+ Torrt/Vått filter

AVF0300, För dammsugare Wdv0300E
Plattfilter för WDV0300E är utformat för att erbjuda effektiv filtrering och maximalt utnyttjande av utrymmet. Denna produkt är det perfekta valet om du letar efter en mer hållbar och...
(0)
19,00 € / st
Beställbar
Produkten skickas inom 1-3 vardagar
st
Stålkedja Advancecut 91Px 3/8" 13mm-52Vk - Sågkedjor, oljor och flänsar - 91PX052E - 1
Stålkedja Advancecut 91Px 3/8" 13mm-52Vk - Sågkedjor, oljor och flänsar - 91PX052E - 2

Stålkedja Advancecut 91Px 3/8" 13mm-52Vk

91PX052E Oregon
Kedja Advancecut 91Px 3/8" 13mm-52Vl, 91PX052E Oregon Lakkapäckan motorsåg kedja för kapning. Motorsågskedjor tillgängliga till bra priser. Produktnummer: 91PX052E EAN: 5400182935667 Låg profil:...
(0)
19,00 € / pkt
Beställbar
Produkten skickas inom 2-3 vardagar
pkt
Sågkedja Kramp 1,3mm 3/8" 45DL - Sågkedjor, oljor och flänsar - 38LP13SB45KR - 1
KRAMP

Sågkedja Kramp 1,3mm 3/8" 45DL

38LP13SB45KR Semi Chisel, LoPro
Sågkedja Kramp 1,3mm 45 Drivlänkar 3/8" 38LP13SB45KR Semi Chisel, LoPro Sågkedja, Kramp, semi chisel, 3/8" LoPro, 1,3 mm, 45DL. Övriga Kramp -produkter hittar du hos Lakkapää butiker eller...
(0)
19,00 € / pkt
Beställbar
Produkten skickas inom 2-3 vardagar
pkt
Lemken Smaragd Leksak Tallrikskultivator - Leksakstraktorer och Tillbehör - U02329 - 1
BRUDER

Lemken Smaragd Leksak Tallrikskultivator

U02329, Leksak
Lemken Smaragd Harv, U02329, Leksak Bruder Lemken Harv 02329, perfekt till den lilla bondens vårbruk. Att ha redskap till sin traktor gör leken så mycket roligare. Harven kopplas bak på din Bruder...
(0)
18,90 € / st
Beställbar
Produkten skickas inom 2-3 vardagar
st
Sågkedja Advancecut 91Px 3/8" 13mm-56Vl - Sågkedjor, oljor och flänsar - 91PX056E - 1
Sågkedja Advancecut 91Px 3/8" 13mm-56Vl - Sågkedjor, oljor och flänsar - 91PX056E - 2

Sågkedja Advancecut 91Px 3/8" 13mm-56Vl

91PX056E Oregon
Kedja Advancecut 91Px 3/8" 13mm-56Vl, 91PX056E Oregon Klippkedja för motorsågens skärning. Motorsågskedjor tillgängliga hos oss till låga priser. Produktnummer: 91PX056E EAN: 5400182935704 Låg...
(0)
18,50 € / pkt
Beställbar
Produkten skickas inom 2-3 vardagar
pkt
Fenderlina 10mm 2 st. - Båttillbehör - 6408586556029 - 1
Fenderlina 10mm 2 st. - Båttillbehör - 6408586556029 - 2
PIIPPO OY

Fenderlina 10mm 2 st.

10mm, 1,5m/kpl
Elegant marinblå dubbelflätad nedsänkbar polyesterrep med stark UV-skydd. -Repets draghållfasthet halveras under kraftigt UV-ljus på tio år. -I den ena änden av repet finns en färdig ögla...
(0)
18,20 € / st
Finns i lager 51 st
Produkten skickas inom 1-2 vardagar
st
Stålkedja Controlcut 21Bpx .325" Oregon - Sågkedjor, oljor och flänsar - 21BPX056E - 1
Stålkedja Controlcut 21Bpx .325" Oregon - Sågkedjor, oljor och flänsar - 21BPX056E - 2

Stålkedja Controlcut 21Bpx .325" Oregon

21BPX056E, 15mm-56 Vl
Skärkedja Controlcut 21Bpx .325", 21BPX056E, 15mm-56 V l Oregon Lakkapäältä motorsågens skärkedja och kedjesnurran. Denna passar till de som har en slö motorsåg Produktnummer: 21BPX056E EAN:...
(0)
18,10 € / pkt
Beställbar
Produkten skickas inom 2-3 vardagar
pkt
Vattenkanna grön 10 liter Prosperplast - Vattenkannor - ES15474 - 1
KRAMP

Vattenkanna grön 10 liter Prosperplast

ES15474 Med stril
Vattenkanna grön 10 liter Prosperplast, ES15474 Med stril Grön vattenkanna i plast. 10 liter. Med stril. Artikelnummer: ES15474 EAN: 5905197654744
(0)
18,00 € / st
Beställbar
Produkten skickas inom 2-3 vardagar
st
Ego Power+ Turbomunstycke Hpw2000E - Batteridrivna Högtryckstvättar - 4894863102485 - 1
EGO POWER+

Ego Power+ Turbomunstycke Hpw2000E

ANZ2000E-T
EGO Power+ turbomunstycke för högtryckstvätt HPW2000E. Speciellt lämplig för hårda ytor.
(0)
17,90 € / st
Beställbar
Produkten skickas inom 1-3 vardagar
st
Växelplog 5-Skär Lemken - Leksakstraktorer och Tillbehör - U02331 - 1
Växelplog 5-Skär Lemken - Leksakstraktorer och Tillbehör - U02331 - 2
BRUDER

Växelplog 5-Skär Lemken

U02331 Bruder Plog Leksak
Växelplog 5-Skär Lemken U02331 Bruder Tilläggsutrustning För jordbrukslekar Bruder plog. Plogen har fått sin modell av Lemken producerad plog. Plogen går att fälla upp och låsa för tramsport...
(0)
17,90 € / st
Beställbar
Produkten skickas inom 2-3 vardagar
st
Bruder Leksaksgrävmaskin, JCB 8010 CTS - Övriga Leksaksarbetsmaskiner och Tillbehör - 4001702620035 - 1
Bruder Leksaksgrävmaskin, JCB 8010 CTS - Övriga Leksaksarbetsmaskiner och Tillbehör - 4001702620035 - 2
BRUDER

Bruder Leksaksgrävmaskin, JCB 8010 CTS

U62003 Minigrävmaskin Leksak
Bruder Leksaksgrävmaskin, JCB 8010 CTS, U62003 Minigrävmaskin Leksak Bruder JCB leksaksgrävmaskin. JCB- micro grävmaskin 8010 CTS är smidig och kraftig arbetsmaskin. Den är liten men mycket...
(0)
17,80 € / st
Beställbar
Produkten skickas inom 2-3 vardagar
st
Grep Huvud - Spadar, högafflar och hackor - ES326052 - 1
KRAMP

Grep Huvud

ES326052
Gödselgrepsblad Lapa ES326052 Produktnummer ES326052 EAN 4018653913345 Enhet st. Produktbeskrivning Gödselgrepsblad 38 x 30 cm Antal tänder 16
(0)
17,80 € / st
Beställbar
Produkten skickas inom 2-3 vardagar
st
Stängselstolpe trä 70mm Octowood - Impregnerade stolpar - 1666260720 - 1
Stängselstolpe trä 70mm Octowood - Impregnerade stolpar - 1666260720 - 2
KRAMP

Stängselstolpe trä 70mm Octowood

1666260720 2000mm 96St
Stängselstolpe trä 70mm Octo Wood 1666260720 2000mm Octo Wood® stängselstolpar är tillverkade av långsamtväxande svensk tryckimpregnerad furu. Stolpen är perfekt för djurstängsel...
(0)
17,50 € / st
Beställbar
Produkten skickas inom 2-3 vardagar
Paketstorlek: 1 erä = 96 st (1680,00 € / erä)
st
Stängselstolpe trä 80mm Octowood - Impregnerade stolpar - 1666260830 - 1
Stängselstolpe trä 80mm Octowood - Impregnerade stolpar - 1666260830 - 2
KRAMP

Stängselstolpe trä 80mm Octowood

1666260830 3000mm Octowood 84st
Stolpe 80mm Tryckimpregnerad Stolpe Välj 1500mm - 3000mm Octo Wood® stolpar är tillverkade av långsamt växande svensk furu som har tryckimpregnerats. Stolpen passar utmärkt för djurstängsel...
(0)
17,50 € / st
Beställbar
Produkten skickas inom 2-3 vardagar
Paketstorlek: 1 erä = 84 st (1470,00 € / erä)
st
Leksaks Tippvagn - Leksakstraktorer och Tillbehör - U02019 - 1
KRAMP

Leksaks Tippvagn

U02019, Leksak
Leksak Tippvagn, U02019 Övriga Kramp -produkter hittar du hos Lakkapää butiker eller beställ direkt hem via vår nätbutik www.lakkapaa.se Välkommen! Modell: U02019 Förpackning: 1 st Ean:...
(0)
17,20 € / st
Beställbar
Produkten skickas inom 2-3 vardagar
st
Stängselstolpe trä 100mm Octowood - Impregnerade stolpar - 1666261020 - 1
Stängselstolpe trä 100mm Octowood - Impregnerade stolpar - 1666261020 - 2
KRAMP

Stängselstolpe trä 100mm Octowood

1666261020 2000mm 55St
Stolpe 100mm Tryckimpregnerad Stolpe Välj 1800mm - 3000mm Octo Wood® staketstolpar är gjorda av långsamväxande svensk furu som är tryckimpregnerad. Träposten passar utmärkt för djurhindren...
(0)
17,10 € / st
Beställbar
Produkten skickas inom 2-3 vardagar
Paketstorlek: 1 erä = 55 st (940,50 € / erä)
st
Borste med teleskopiskt handtag - Pooltillbehör och Poolvård - 67000103310 - 1
POOL4YOU

Borste med teleskopiskt handtag

Böjd rengöringsborste som effektivt rengör poolens botten och väggar.
(0)
17,00 € / st
Beställbar
Produkten skickas inom 2-4 vardagar
st
Rudus Laineri-Kantsten - Kantstenar - 6438256024541 - 1
Rudus Laineri-Kantsten - Kantstenar - 6438256024541 - 2
RUDUS OY

Rudus Laineri-Kantsten

517442 Slät Svart
Rudus Laineri-Kantsten Svart Betongkantstenarna har fått sällskap av Laineri, som gör det möjligt att även kanta böjda ytor. Den breda kantstenen ligger stadigt på plats. Den kan installeras...
(0)
17,00 € / m
Beställbar
Produkten skickas inom 2-5 vardagar
Paketstorlek: 1 erä = 30 m (510,00 € / erä)
m
Rudus Laineri-Kantsten - Kantstenar - 6438256024565 - 1
Rudus Laineri-Kantsten - Kantstenar - 6438256024565 - 2
RUDUS OY

Rudus Laineri-Kantsten

517447 Slät Rök
Rudus Laineri-kantsten Rök Utbudet av kantstenar i betong har utökats med Laineri, som gör det möjligt att kanta även böjda ytor. Den breda kantstenen ligger stadigt på plats. Den kan...
(0)
17,00 € / m
Beställbar
Produkten skickas inom 2-5 vardagar
Paketstorlek: 1 erä = 30 m (510,00 € / erä)
m
Sågkedja Kramp Semi Chisel .325" - Sågkedjor, oljor och flänsar - 32513NK64KR - 1
KRAMP

Sågkedja Kramp Semi Chisel .325"

Narrow-Kerf 13mm 64 DL
Sågkedja 1,3mm 64DL .325" Titanium 32513NK64KR Kramp Sågkedja, Kramp, semi chisel, .325" narrow-kerf, 1,3 mm, 64DL. Övriga Kramp -produkter hittar du hos Lakkapää butiker eller beställ direkt...
(0)
16,90 € / pkt
Beställbar
Produkten skickas inom 2-3 vardagar
pkt
Fenderlina 8mm 2 st. - Båttillbehör - 6408586556012 - 1
Fenderlina 8mm 2 st. - Båttillbehör - 6408586556012 - 2
PIIPPO OY

Fenderlina 8mm 2 st.

8mm, 1,5m/kpl
Stilren marinblå dubbelflätad sänkbar polyesterkabel med stark UV-skydd. -Kabelns dragbrottstyrka halveras i stark UV-ljus efter tio år. -I andra änden av kabeln finns en färdig ögla för att...
(0)
16,80 € / st
Finns i lager 91 st
Produkten skickas inom 1-2 vardagar
st
Rudus Kantsten 800x250x80mm - Kantstenar - 6438256036018 - 1
Rudus Kantsten 800x250x80mm - Kantstenar - 6438256036018 - 2
RUDUS OY

Rudus Kantsten 800x250x80mm

516107 Slät Svart
Rudus Kantsten 800x80x250mm Svart Kantstenar f$rdigst$ller och avgr$nsar stenl$ggningen, en neds$nkt kantsten st$djer ocks% stenl$ggningens kant. Kantsten h=250 $r 800 mm l%ng. Produktpallen...
(0)
16,20 € / st
Beställbar
Produkten skickas inom 2-5 vardagar
Paketstorlek: 1 erä = 36 st (583,20 € / erä)
st
Rudus Kantsten 800x250x80mm - Kantstenar - 6438256036025 - 1
Rudus Kantsten 800x250x80mm - Kantstenar - 6438256036025 - 2
RUDUS OY

Rudus Kantsten 800x250x80mm

516110 Slät Röd
Rudus Kantsten 800x80x250mm Röd Kantstenar fullbordar och avgränsar stensättningen, och en nedsänkt kantsten stöder även stensättningens kant. Kantsten h=250 är 800 mm lång. Produktpallen...
(0)
16,20 € / st
Beställbar
Produkten skickas inom 2-5 vardagar
Paketstorlek: 1 erä = 36 st (583,20 € / erä)
st
Rudus Fogsand Vit 0-2 mm 25 kg - Tillbehör till gårdstenar - 6438256054036 - 1
RUDUS OY

Rudus Fogsand Vit 0-2 mm 25 kg

9001103
Fogsand vit 0-2 mm 25 kg Vit finfördelad fogsand för fogning av ljusa stenläggningar och plattor. Säckstorlek 25 kg/säck. Åtgäng för 80 mm tjocka markstenar ca 5 m²/säck, för 60 mm tjocka...
(0)
15,80 € / st
Beställbar
Produkten skickas inom 2-5 vardagar
st
Fenderlina 6mm 2 st. - Båttillbehör - 6408586556005 - 1
Fenderlina 6mm 2 st. - Båttillbehör - 6408586556005 - 2
PIIPPO OY

Fenderlina 6mm 2 st.

6mm, 1,5m/kpl
Stilren marinblå dubbelflätad sänksnöre av polyester med stark UV-skydd. -Snörens draghållfasthet halveras i stark UV-ljus efter tio år. -I ena ändan av snöret finns en färdig ögla för att...
(0)
15,40 € / st
Finns i lager 31 st
Produkten skickas inom 1-2 vardagar
st
Rudus Betongplatta 698x698x80mm - Markplattor - 6438256031679 - 1
RUDUS OY

Rudus Betongplatta 698x698x80mm

Rudus Betongplatta 698x698x80mm Slät Betongplatta 698x698x80 ingår i serien av stora plattor. Seriens övriga storlekar är 698x465x80, 698x348x80 och 698x231x80 mm. Stora plattor lämpar sig väl...
(0)
15,20 € - 19,30 €
Flera alternativ
Paketstorlek: 1 erä = 10 st (152,00 € / erä)
Grävhinder för Hund Jämpti 50x200cm - Hundkojor och Hundgårdar - 6438411010358 - 1

Grävhinder för Hund Jämpti 50x200cm

50178
Grävhinder för Hund Jämpti 50x200cm 50178 Grävhinder hindrar hunden att gräva sig ut ur hagen. Hindret monteras bredvid/under gårdselementet parallellt med botten och ett 5-10 cm lager jord...
(0)
15,10 € / st
Beställbar
Produkten skickas inom 1-2 veckor
st
Viira Grävhinder 1,36m x 1m Jämpti - Hundkojor och Hundgårdar - 6438411010396 - 1
Viira Grävhinder 1,36m x 1m Jämpti - Hundkojor och Hundgårdar - 6438411010396 - 2

Viira Grävhinder 1,36m x 1m Jämpti

50182 Polyester/Polyamid
Viira Grävhinder, 1,36m x 1m Jämpti, 50182 Polyester- /Polyamidtråd Som material är Jämpti Viira säker som grävhinder. Vid grävning skadar hunden inte sina tassar på skivan, och tack vare den...
(0)
15,10 € / m
15,10 € / m
Beställbar
Produkten skickas inom 1-2 veckor
m
Sågkedja Advancecut 90Px 3/8" 11mm-44Vl - Sågkedjor, oljor och flänsar - 90PX044E - 1
Sågkedja Advancecut 90Px 3/8" 11mm-44Vl - Sågkedjor, oljor och flänsar - 90PX044E - 2

Sågkedja Advancecut 90Px 3/8" 11mm-44Vl

90PX044E Oregon
Kedja Advancecut 90Px 3/8" 11mm-44Vl, 90PX044E Oregon Lakkapäältä motorsåg kedja för sågning. Motorsågskedjor till konkurrenskraftiga priser. Produktnummer: 90PX044E EAN: 5400182968160 Lågt...
(0)
15,00 € / pkt
Beställbar
Produkten skickas inom 2-3 vardagar
pkt