
- Batteridrivna Trädgårdsmaskiner
- Gårdsbyggnader
- Gatstenar och murstenar
- Släpvagnar, Trailer, Kåpor och Tillbehör
- Trädgårdsredskap
- Trädgårdsmaskiner
- Staketmaterial och -nät
- Grillar, rökugnar och eldstäder
- Fastighetsskötsel
- Utetoaletter och komposterare
- Jord, torv och marktäckare
- Trädgårdsutrustning
- Trädgårdsmaskiner
- Bekämpningsmedel mot skadedjur och -insekter
- Båtar och Båttillbehör
- Fritid och Utomhusaktiviteter
- Leksaker och Utomhusleksaker
- Pooltillbehör och Poolvård
- Nya produkter
- På rea!
Dela produkt
Rudus Opus Pelarlock 560x560x60mm










Rudus Opus Stolptak 560x560x50mm Stolptoppsplatta, storlek 560x560x50 mm, färg svart. Passar som täcksten för Opus-murens stolpar. En låg skåra löper längs täckstenens underkant, vilket... Läs mer
45,90 € - 47,80 €
st
Rudus Opus Stolptak 560x560x50mm
Stolptoppsplatta, storlek 560x560x50 mm, färg svart. Passar som täcksten för Opus-murens stolpar. En låg skåra löper längs täckstenens underkant, vilket förhindrar vatten från att rinna längs stolpen. Det rekommenderas att täckstenarna fästs med stenlim. Stolptak säljs styckvis.
Produktinformation
- Mått: 560 × 560 × 60 mm
- Färg: svart
- Vikt: 34 kg/st
Rekommenderade produkter



RUDUS OY
Rudus Opus Täcksten 600x400x60mm
679107 Slät Svart
10,80 € / st
Flera alternativ
Paketstorlek: 1 erä = 28 st (302,40 € / erä)

RUDUS OY
Rudus Opus Täcksten 600x400x60mm
Rudus Opus Toppsten 600x400x60mm Opus-mursystemet är en innovativ helhetslösning som innehåller tre strukturelement och toppstenar. Du bygger Opus-muren med hjälp av stomstenar och...
10,80 € - 12,00 €
Flera alternativ
Paketstorlek: 1 erä = 28 st (302,40 € / erä)

RUDUS OY
Opus Beklädnadssten 402x180x67mm
677165 Profilräknare
4,00 € / st
Flera alternativ
Paketstorlek: 1 erä = 48 st (192,00 € / erä)

RUDUS OY
Opus Beklädnadssten 402x180x67mm
Rudus Opus-beklädnadssten 402x180x67mm Opus-mursystemet är en innovativ helhetslösning som innehåller tre strukturelement och täckplattor. Du bygger en Opus-mur med hjälp av stomstenar och...
4,00 € / st
Flera alternativ
Paketstorlek: 1 erä = 48 st (192,00 € / erä)

RUDUS OY
Rudus Opus Stomsten 200x200x180
676101 Slät Grå
Opus-stommen Opus-mursystemet är en innovativ totallösning som omfattar tre strukturelement och täckplattor. Du bygger Opus-muren med hjälp av stomstenar och beklädnadsstenar genom att lägga...
3,40 € / st
Beställbar
Produkten skickas inom 2-5 vardagar
Paketstorlek: 1 erä = 96 st (326,40 € / erä)
st
Recensera produkten
Transporttjänst
49,95 €
Slutliga fraktkostnader kommer att beräknas på kassasidan
Valfria tjänster: Kran
